Saade nr.6

Published: October 23, 2010 | By marko

Posted in: Saated

|

Selles saates loome vuliseva veega veesilma.

469 Comments

 • Vaatan kõiki saateid vähemalt kolm korda.Paljusid huvitab väga,kelle kulu ja kirjadega seda kõike tehakse.Veoautod,mullad,kopad,kivid jne…?Soovin saatejuhtidele jõudu,tublid olete.

 • Vaatasin kõik saated internetist ühe hingetõmbega järjest läbi. Väga meeldis ja ootan huviga järgmisi saateid. Palju jõudu tegijatele!!

 • ei tea, aga oletan, et nende inimeste kuludega kelle aed on. ma muidugi kahtlen selles, et need spetsialistid kes seal saates on kõik need asjad hortesest muretsevad. multsi ja turbaplokke on nt mõistlik mujalt osta, kui vaja on suuri koguseid. tõsi, sellist peent multsi saab vist ainult poest, kuid kui seda kulub, siis ehk on mõistlik oksapurustja osta. kokkuvõttes üllatavalt hea saade. pole eriline timmeri fänn kunagi olnud, aga see saade on hästi õnnestunud.
  imelik ainult, et miks see kanal 11-ne pealt on. seda kanal 11-t vist palju inimesi ei vaata ja ei imesta ka. see on ikka nii läila kanal. või on mõeldud, et aiatöid teevad ainult naised, et see sellisel kanalil jookseb. hästi ei usu, minu naabruses on põhilised aias tegutsejad just mehed. stress on suur ja aed on lugemise kõrval üks paremaid pinge maandajaid. ok, see oli offtopic:)

 • Tere. Ootan pikisilmi igat saadet.Tublid olete.
  Eriti huvi pakkus saade, vist nr,6 kus valmis imekena veesilm.
  Oleme ka ise ühe imeilusaga hakkama saanud. Kahjuks varjasid mõne aastaga kiiresti kasvanud puud ja üks imeline põõsas,mis ootamatult suureks kasvas, meie lemmiku. Nüüd on seda mitmel aastal ümber kujundada püüdnud kolm firmat.Kuid MISKI häirib… Ise me peame krundi üheks plussiks,et oleme suutnud säilitada seal looduslikku ilu.
  Kevadest alates on krundil peamiselt looduses kasvavad kõikvõimalikud kevadlilledi, lume-jamärtsikellukesed, ülased, sinililled, krookused, ülased, nurmenukud, piibelehed. Oleme metsast toonud isegi seeni, mis on aastate jooksul kasvama hakanud. Muru on vähe, valitseb sammal,
  margarilased. Oleme metsast toonud isegi seeni, mis mitu aastat peidus olles nüüd meil lõbusalt kasvavad. Kuid pajudel krundil kasvavatel taimedel on nüüd puudus päiksevalgusest.
  Järsku saame abi krundi metsikuse piiramisel ja saame lõpuks meie aeda sobiva veesilma vms. Seda ootavad ka meie sõbrad: linnukesed,loomad,konnad,vihmaussid jt.
  Parimat Aili ja Eerik Luige baasi lähedalt, tel.5026068

Jäta siia oma kommentaar